x

Haber Global

Palalı saldırgan Sabri Çelebi ile sevgili olan Ebru Polat: Kimsenin GBT'sine bakmıyorum

Bir süredir yüzünü sakladığı sevgilisinin Gezi Parkı olaylarında palalı saldırgan olarak tanınan Sabri Çelebi olduğu ortaya çıkan Ebru Polat, "Ben kimsenin GBT'sine bakmıyorum. Kimsenin hatası beni ilgilendirmiyor" dedi.

21.02.2020 - 14:20

A -

A +

Şimdilerde ailesiyle Dubai'de tatil yapan Ebru Polat, günlerdir yüzünü sakladığı sevgilisini ilk kez gösterdi. Şarkıcının birlikte olduğu kişi ise palalı saldırgan olarak adını duyuran Sabri Çelebi olduğu ortaya çıktı. Sevgilisiyle gündem olan Ebru Polat, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı.

Ebru Polat'ın firari palalı saldırgan Sabri Çelebi ile Dubai tatili gündem oldu

"KİMSENİN HATASI BİR DİĞERİNİ İLGİLENDİRMEZ" 

Hakkındaki haberleri gören Ebru Polat, Instagram hesabından paylaşım yaparak, "Ünlü olmanın zorlukları işte; en ufak bir şeyde problem yaşarız. Ben görüştüğüm insanların GBT'sine bakmıyorum. Ben bir insanı seviyorum görüşürüm konuşurum. Kimsenin hatası bir diğer insanı ilgilendirmez. Kim ne yapmış ne etmiş geçmişinde ilgilendirmez gardaş... Ben yanlış bir şey yaparım amenna ama... Gelip beni eleştiremezsiniz. Kimsenin hatası kimseyi ilgilendirmiyor" dedi.


AŞKINI İLAN ETTİ

Ebru Polat, dün akşam günlerdir yüzünü sakladığı sevgilisi ile Dubai'deki bir gece kulübüne gitti. Sevgilisiyle dans ettiği anların görüntüsünü Instagram hesabından paylaşan şarkıcı aşkını ilan etti.

Son Güncelleme : 21.02.2020 - 19:58
Sıradaki Haber Yükleniyor