x

Haber Global

'Koronavirüs haberleri psikolojimi bozdu' demişti! Pencereden atlayıp intihar etti

Kütahya'da korkusu nedeniyle daha önce kendisini odasına kilitleyip, ilaç içerek intihara kalkıştığı öne sürülen Hatun G. (29), tedavisinin tamamlanmasının ardından döndüğü evinde dün gece pencereden atlayarak intihar etti.

31.03.2020 - 14:58

A -

A +

Kütahya'da bir apartmanın 5'inci katında annesi ve babasıyla birlikte oturan mimar Hatun G.'nin geçen 25 Mart'ta koronavirüs korkusuyla kendisini odasına kilitleyip, ilaç içerek intihara teşebbüs ettiği öne sürüldü. İtfaiye ve polis ekiplerince kurtarılan Hatun G., Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliye Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

" KORONAVİRÜS HABERLERİ PSİKOLOJİMİ BOZDU"

DHA'nın haberine göre, midesi yıkanan Hatun G., ifadesinde koronavirüs haberlerinin psikolojini bozduğunu, virüsün kendisine ve ailesine bulaşmasından endişe ettiğini söyledi. Hatun G., "Ne yaptığımı hatırlamıyorum, koronavirüs haberleri psikolojimi bozdu" diye ifade vermişti. 

ODASININ PENCERESİNDEN ATLADI

Tedavisinin ardından evine taburcu edilen Hatun G., dün gece yarısı odasının penceresinden aşağı atladı. Çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ekiplerince ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Hatun G., doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hatun G.'nin cansız bedeni, hastanenin morguna kaldırıldı.

DHA 

Son Güncelleme : 31.03.2020 - 21:16
Sıradaki Haber Yükleniyor